Aktualności

(2018-08-21)

Przyjmijmy na chwilę założenie, że skoro ktoś osiągnął najwyższe pozycje w organizacji jest usatysfakcjonowany a jego umiejętności menedżerskie są na najwyższym poziomie. Przecież, gdy patrzymy na top - możemy dostrzec ludzi zdecydowanych, mocno osadzonych biznesowo, emanujących doświadczeniem i pewnością siebie.

 

(2018-08-21)

Zapewne zgodzą się Państwo z założeniem, że deklaracje pracowników nie zawsze przekładają się na ich późniejsze decyzje, a w czasie zdrażanych zmian wśród pracowników istnieje obawa przed wypowiadaniem „na głos” swojego zdania czy dzieleniem się wątpliwościami.

Czy więc jako pracodawcy wiedzą Państwo czego najbardziej obawiają się pracownicy i co w kontekście zachodzących zmian jest dla nich najbardziej niepokojące?

 

(2018-08-01)

Jolanta Jakóbczyk prowadziła projekty z zakresu zarządzania talentami i wiedzą, wdrażała model kompetencji, była odpowiedzialna za programy rozwoju kompetencji przywódczych, budowanie ścieżek kariery, badania zaangażowania i satysfakcji oraz kampanie wizerunku pracodawcy. Aktualnie w Idea Bank S.A., wcześniej w PKO Banku Polskim a ładnych kilka lat temu w branży konsultingowej, odpowiadała za region Europy Środkowo-Wschodniej wdrażając rozwiązania z zakresu zarządzania informacją i wiedzą.

 

(2018-07-31)

11 lat temu powstał w mojej głowie pomysł na konferencję, a właściwie na spotkanie osób kierujących działami personalnymi w polskich firmach. Wspólnie z Wolters Kluwer, 10 lat temu zaczęłam jego realizację. Zmieniały się trendy, zmieniał się rynek pracy, zmieniały się też zagadnienia. Jednak główne założenia, które stały u postaw tego wydarzenia są niezmienne.

 

Back to Top